Bezpieczeństwo IT w organizacji

Podczas szkoleń pracownik zostanie poinstruowany w jaki sposób ma unikać ataków socjotechnicznych co pozwoli mu na prawidłową reakcję w czasie ataku.

Inżynieria odwrotna w architekturze IA-32 w środowisku MS Windows (reverse engineering)

Inżynieria odwrotna jest istotnym obszarem wiedzy o bezpieczeństwie teleinformatycznym – jej zastosowanie pozwala na analizę złośliwego oprogramowania (malware).

Atakowanie aplikacji webowych w praktyce

Cel szkolenia jest zwiększenie świadomości jego uczestników w zakresie zagrożeń, na jakie mogą być narażone aplikacje internetowe, poprzez zaprezentowanie współczesnych technik ataków i wskazanie skutecznych metod obrony przed nimi.

Wprowadzenie do sztuki tworzenia exploitów

Wprowadzenie uczestników w tematykę tworzenia exploitów poprzez zaprezentowanie metodyki ich tworzenia ze szczególnym uwzględnieniem składni kodu, przedstawienie niezbędnych do tego celu narzędzi programistycznych, omówienie wektorów ataku oraz metod wyszukiwania błędów.

HackingDept – platforma szkoleniowa

HackingDept – naucz się sposobu myślenia hakera w stale aktualizowanych scenariuszach ataków zamkniętych w jednym “pudełku”.

Nowy wymiar edukacji. Ucz się od najlepszych, praktyczne umiejętności bezpieczeństwa ofensywnego znacząco przekładające się na działanie w sytuacjach defensywnych.

prezentacja

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Przewiń do góry