Szkolenia autorskie


Od 2017 roku Synergit posiada, korzysta z materiałów i doświadczonych trenerów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu najlepszych metodyk zarządzania projektami, usługami i programami w środowisku korporacyjnym.

Nasze szkolenia prowadzimy zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej dostosowując formułę do potrzeb Klientów.

Świadczymy usługi outsourcingowe

 

KSIĘGOWOŚĆ
KSIĘGOWOŚĆ


Synergit oferuje usługi outsourcingu księgowego oraz kadrowo-płacowego dla małych i dużych przedsiębiorstw. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wymagane certyfikaty i uprawnienia księgowe. Mamy kompetencje do reprezentacji Klientów przed urzędami oraz w zakresie doradztwa podatkowego.

KSIĘGOWOŚĆ
Administracja
ADMINISTRACJA


Firmom nie posiadającym zaplecza administracyjno-biurowego oferujemy kompleksową pomoc we wszystkich zadaniach administracyjnych związanych z prowadzoną działalnością, takich jak obsługa korespondencji, przygotowywanie dokumentów czy nadzór nad flotą samochodową.

Administracja
Wsparcie
WSPARCIE ZARZĄDZANIA


Zajmujemy się szeroko pojętym konsultingiem z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Udzielamy fachowych porad służących wyeliminowaniu bieżących oraz strategicznych problemów firmy z naciskiem na optymalizację kosztów, planowanie finansowe oraz zarządzanie mieniem.

Wsparcie
prezentacja

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Przewiń do góry