Asystent/ka ds. administracji – Recepcjonista/ka

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa recepcji
• Obsługa spotkań biznesowych organizowanych w firmie
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
• Zarządzanie przestrzenią recepcji oraz salami konferencyjnymi
• Koordynowanie obiegu dokumentów
• Obsługa pocztowo-kurierska
• Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki mailowej
• Organizacja podróży służbowych
• Monitorowanie zaopatrzenia firmy w materiały niezbędne do jego funkcjonowania
• Inne prace administracyjne

OCZEKIWANIA:

• Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Dobra organizacja pracy
• Zaradność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Znajomość praktyczna obsługi pakietu MS Office

ZAPEWNIAMY:

• Przyjazną atmosferę
• Pracę w kameralnym zespole w godzinach 08:00-16:00; 9:00-17:00
• Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu
• Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na cały etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@synergit.pl

prezentacja

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Przewiń do góry